Antigenní testování na COVID 19 | Renturi.cz

Antigenní testování na COVID 19

V roce 2020 nás zasáhla nepříjemná situace ohledně pandemie infekčního respiračního onemocnění Sars-Cov-2.  Jakožto profesionální poskytovatel lékařských služeb jsme se k této situaci postavili agilně 
a zodpovědně.

Antigenní testování na COVID 19

Antigenní testování na COVID 19

V roce 2020 nás zasáhla nepříjemná situace ohledně pandemie infekčního respiračního onemocnění Sars-Cov-2. Zasáhla celý svět a všechna odvětví, všechny lidi bez ohledu na jejich věk či vzdělání. Jedním z klíčových a nejefektivnějších metod, jak proti této nemoci bojovat, je včasná indikace a izolace viru. A velmi rychlou a účinnou cestou pro toto řešení se ukázal způsob antigenního testování.

Jakožto profesionální poskytovatel lékařských služeb jsme se k této situaci postavili agilně 
a zodpovědně. Již v roce 2020 jsme našim klientům poskytli možnost antigenního testování rovnou na pracovišti. Během minulého i letošního roku jsme zajistili testování ve stovkách firem a také jsme otevřeli desítky veřejných testovacích míst po celé ČR.

Firmám jsme tak pomohli ve své době splnit nejen zákonnou povinnost testování zaměstnanců, ale zejména také předejít jejich hromadné zdravotní indispozici. Pro zaměstnance se zároveň jednalo 
o účinnou formu, jak zabránit šíření nemoci i svém blízkém okolí, takže věříme, že jsme tak pomohli zkvalitnit život i samotným zaměstnancům.

Pěvně doufáme, že v roce 2022 se s touto povinností již rozloučíme. Nicméně jsme stále připraveni plnit tyto služby rychle a zodpovědně, kdykoliv to bude potřeba a kdykoliv to pomůže.

Klíčová slova: antigenní testování, povinné testování zaměstnanců, Covid 19, Sars-cov-2, PLS